Wellnes a masáže

Privátne wellness pre celú rodinu.

Oddýchnite si spolu po náročnej túre alebo lyžovačke.

Užite si nerušený relax v privátnom wellness Hotela Crocus****. Rezervujte si čas návštevy nášho wellness vopred a nerušene oddýchujte vo vírivke, fínskej saune, infra saune a oddychovej zóne.

V privátnom wellness nájdete: jacuzzi, fínsku saunu, infra saunu, chladiacu kaďu, masážne sprchy a oddychovú zónu. Počas oddychu vo wellness si môžete dopriať aj profesionálne služby maséra. V ponuke je napr. klasická masáž, masáž s cukrovo-vanilkovým peelingom alebo masáž s kozím mliekom podľa vášho výberu. 

Vo wellness nájdete aj telefón na spojenie s apartmánom a recepciou, alebo aj hudobné zariadenie. Rezervácia je možná už pri rezervácii pobytu a taktiež je možnosť objednávky sektu a iných nápojov.

Privátne wellness môžete využiť aj na rôzne druhy masáží

 30 min60 min.
Reflexná masáž17 EUR 
Klasická masáž chrbta17 EUR33 EUR
Klasická masáž s cukrovo-vanilkovým peelingom             18 EUR35 EUR
Čokoládová masáž20 EUR37 EUR
Klasická masáž s kozím mliekom                  20 EUR37 EUR
Anticelulitídová masáž 37 EUR
Privátne wellness (50min) 2-3 osoby25 EUR 
Privátne wellness (50min) 4-6 osôb42 EUR 
Privátne wellness family (50min) 2+2 deti28 EUR 

Zásady správneho saunovania

Pred prvým vstupom do niektorej zo sáun sa dôkladne osprchujte a následne poriadne osušte. V saune si ľahnite alebo sadnite na prestieradlo, alebo sa zabaľte do uteráka tak, aby sa nahá pokožka nedotýkala povrchu, na ktorý si sadáte (ľahnete). Teplotu vášho tela môžete regulovať aj polohou, ktorú v saune zaujímate, horúci vzduch sa drží hore. Teplota v okolí hlavy by mala mať približne 90 stupňov. Masírujte si povrch tela – prekrvíte krvný obeh a zároveň z tela dostanete odumreté kožné bunky. Dýchajte len ústami.

Po dokonalom prehriatí, čo je cca 10 – 12 minút opustite saunu a opláchnite sa pod vlažnou sprchou pre odstránenie potu. Až potom sa schlaďte v studenej vode v bazéne. Niekoľkokrát sa v bazéne ponorte a vynorte, zabaľte sa do plachty a relaxujte. 

Saunovací proces po 15 minútach zopakujte maximálne trikrát (riaďte sa podľa svojich pocitov a výdrže). Po poslednom ochladení sa opláchnite vlažnou vodou bez mydla a umyte si vlasy vodou. Do odpočivárne vstupujte už ochladený. Na lehátku sa prikryte a odpočívajte aspoň pol hodiny. V priebehu saunovania pravidelne dopĺňajte tekutiny!