S Kaufland Card do hôr

18. júla 2022

Pobyt v Tatrách je nádherný. Obloha je krásne modrá, Štrbské pleso zrkadlí svoje okolie a slnečné lúče zohrievajú chladný tatranský vzduch. Štíty hôr pozývajú náročnejších turistov a ponúkajú im krásne výhľady na krajinu pod nimi. Tatry otvorili svoje turistické chodníky a tešia sa na svojich návštevníkov. Turistikou v Tatrách posilňujeme naše zdravie a zdravý životný štýl a krásne výhľady podporujú duševnú rovnováhu nejedného turistu.

V spolupráci so spoločnosťou Kaufland Slovensko ponúkame držiteľom Kaufland Card, ktorí spĺňajú podmienky akcie, možnosť využitia zvýhodnených cien pobytov v objatí tatranskej prírody v Hoteli CROCUS**** . Stačí ak pri rezervácii zadáte zľavový kód.

Ako získať zľavu vďaka Kaufland Card?
Zľavové kódy sú dostupné len pre držiteľov Kaufland Card, ktorí majú udelený súhlas na zasielanie marketingových ponúk e-mailom. Aktuálne zľavové kódy nájde vo vašej Kaufland aplikácii, alebo na moj.kaufland.sk.


Ako uplatniť zľavu?

  • v rezervačnom formulári si vyberte vhodný termín
  • zvoľte počet nocí a formu stravovania
  • aktuálny zľavový kód nájdete vo Vašej Kaufland aplikácii
  • zadajte zľavový kód a dokončite rezerváciu

Využite svoju Kaufland Card naplno a príďte si užiť pobyt do najmenších veľhôr sveta so zľavou. Radi Vás privítame v Hoteli CROCUS**** a tešíme sa na Vás.