Akciové ponuky

Vysoké Tatry a Štrbské pleso sú nádherné počas celého roka a ponúkajú množstvo lákavých dôvodov na návštevu. Pravidelne Vám však dáme ešte o 1 dôvod viac v podobe zvýhodnených cien. Rezerváciu neodkladajte, ponuky sú časovo limitované.

Zľava 50 %

Jarné pobyty u nás môžete stráviť za najvýhodnejšie ceny v sezóne. Ubytujte sa v našich komfortných apartmánoch, využite skvelú polohu hotela, kde máte blízko všetky atrakcie vrátane zastávky Zubačky a užite si výnimočné chvíle s vašimi blízkymi. Získajte ubytovanie so zľavou 50 % pre 3. 4. a 5. osobu vo Vašej rezervácii. Ponuka je ako stvorená pre rodiny, starých rodičov i partie priateľov.


Ako to funguje?

 • ponuka platí pre deti aj dospelých – skvelá príležitosť pre priateľov, páry i rodinné dovolenky so starými rodičmi
 • dieťa do 2,99 rokov bez nároku na lôžko je zadarmo
 • počas rezervácie sa zľava 50 % načíta automaticky pre každú 3., 4. a 5. osobu

Ponuka platí pre pobyty do 31. 5. 2024, okrem pobytov počas Veľkej noci.

Všetky naše apartmány

Zľava na dlhšie pobyty

Objavujte Tatry koľko Vám srdce ráči – čím dlhšie u nás bývate, tým je Vaša cena výhodnejšia. Naše veľhory ponúkajú viac než 270 km cyklotrás, 400 turistických trás a nespočetné množstvo krásnych výhľadov a zážitkov, ktoré patria medzi najobľúbenejšie v Európe.

Doprajte si dostatok času na ich spoznávanie,
ponúkame zľavy pri pobytoch až do výšky 15 %

Zľavy za dlhší pobyt sa uplatňujú na pobyty v termínoch od 1. 4. – 28. 6. 2024 a od 1. 9. – 20.12. 2024. Tieto zľavy sú uplatnené automaticky v rezervačnom systéme. Čím dlhšie u nás ostanete tým vyššiu zľavu získavate.

Viac informácií o okolí

Romantický pobyt

Doprajte si oddych a načerpajte nové sily spoločným pobytom, či už máte príležitosť na oslavu, výročie alebo chcete svoju polovičku potešiť spontánnym výletom na hory.
Užívajte si pohodlie a súkromie našich apartmánov, privátne wellness a gurmánsky zážitok v podobe 3-chodovej večere v našej reštaurácii Zubačka.

Štrbské pleso ponúka nádherné výhľady na štíty Vysokých Tatier, skvelú východziu polohu na pešiu i cykloturistiku a nezabudnuteľnú atmosféru veľhôr pre každého bez ohľadu na turistickú zdatnosť. Svoj pobyt môžete tiež spestriť návštevou najobľúbenejších atrakcií vo Vysokých Tatrách.


Na príležitosť spomaliť a dopriať si spoločné zážitky s najdrahšími môžete vyčkávať alebo si ich spolu s nami môžete jednoducho vytvoriť – stačí si v poslednom kroku rezervácie z doplnkových služieb zvoliť romantický balíček.

Ako objednať romantický balíček?

 • v rezervačnom formulári vyberte dátum, ktorý Vám vyhovuje
 • zvoľte počet nocí (minimálne 2)
 • vyberte romantický balíček z doplnkových služieb
 • tešte sa na svoj pobyt

Romantický pobyt si užívajte kedykoľvek bez časového obmedzenia.

Viac informácií o wellness

Seniorský pobyt

Tatry sú láska na celý život. Vo vyššom veku oceníte nielen nádherné prostredie, ale aj terapeuticky účinnú horskú klímu, ktorá pomáha zdraviu. Užívajte si nádherné výhľady na okolité štíty, skvelú východziu polohu na pešiu i cykloturistiku a majte Tatry ako na dlani so všetkými zážitkami na dosah.


Počas pobytu si môžete vychutnať kávu alebo čaj s čerstvým dezertom v našej reštaurácii Zubačka. Aplikácia zvýhodneného balíka Senior pobyt je podmienené preukázaním veku na recepcii pri príchode na pobyt.

Seniorský pobyt si môžete rezervovať v termínoch od 11. 3. – 31. 5. 2024 a od 1. 10. – 30. 11. 2024. Pobyty si rezervujte priamo u nás v rezervačnom systéme formou výberu pobytového balíčka.

Viac informácií o pobytovom balíčku

Do hôr s Kaufland Card


Zľavové kódy sú dostupné len pre držiteľov Kaufland Card, ktorí majú udelený súhlas na zasielanie marketingových ponúk e-mailom. Aktuálne zľavové kódy nájde vo vašej Kaufland aplikácii alebo na moj.kaufland.sk.


Ako získať zľavu?

 • v rezervačnom formulári si vyberte vhodný termín
 • zvoľte počet nocí a formu stravovania
 • aktuálny zľavový kód nájdete vo Vašej Kaufland aplikácii
 • zadajte zľavový kód a dokončite rezerváciu

Viac informácií


Štrbské pleso

Štrbské Pleso je najvyššie položené stredisko zimných športov a turistiky na Slovensku. Patrí taktiež ku klimatických kúpeľom. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom je jeho terapeuticky účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a ochranou pred západnými a severnými veternými prúdmi. Doprajte si skvelú dovolenku na Slovensku na výnimočnom mieste. Doprajte si komfort v našom apartmánovom hoteli s wellness pobytom na Štrbskom Plese, s možnosťou nádherných výletov spojených s vysokohorskou turistikou.

Viac informácií o okolí