Ubytovanie

Hotel Crocus**** ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie vo Vysokých Tatrách, v komfortne zariadených apartmánoch pre rodinnú, individuálnu a firemnú klientelu. Hostia si môžu vybrať z troch dispozične rôzne riešených typov apartmánov s rozlohou od 45 do 110 m2. Celková kapacita apartmánového hotela je viac ako 100 lôžok.

Súčasťou apartmánov Crocus sú dve oddelené miestnosti, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, jedálenský stôl, televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka a balkón s výhľadom.

Ak sa rozhodnete pre rodinnú dovolenku v Tatrách, pre deti sú k dispozícii detské postieľky a stoličky. Apartmány Crocus sú pre bezpečnosť malých hostí vybavené aj protišmykovými podložkami a záslepkami na elektrické zásuvky.

Rodiny s deťmi si v našom hoteli na Štrbskom Plese prídu na svoje. Okrem priestranných rodinných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2, s ping-pongovým stolom, hernou konzolou X-BOX a spoločenskými hrami. V hotelovej reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovánky pre malých umelcov.

Darčekové poukazy

Cenník