Wellness a masáže

Doprajte si zaslúžený oddych u nás v Hoteli Crocus ****

WELLNESS

Hotel Crocus **** ponúka privátne wellness pre celú rodinu.

Oddýchnite si spolu po náročnej túre alebo lyžovačke.

Užite si nerušený relax v privátnom wellness Hotela Crocus****. Rezervujte si čas návštevy nášho wellness vopred a nerušene oddýchujte vo vírivke, fínskej saune, infra saune a oddychovej zóne.

V privátnom wellness nájdete: jacuzzi, fínsku saunu, infra saunu, chladiacu kaďu, masážne sprchy a oddychovú zónu. Počas oddychu vo wellness si môžete dopriať aj profesionálne služby maséra. V ponuke je napr. klasická masáž, masáž s cukrovo-vanilkovým peelingom alebo masáž s kozím mliekom podľa vášho výberu. 

Vo wellness nájdete aj telefón na spojenie s apartmánom a recepciou, alebo aj hudobné zariadenie. Rezervácia je možná už pri rezervácii pobytu a taktiež je možnosť objednávky sektu a iných nápojov.

Cenník wellness služieb:

Family wellness (2 dospelé osoby + 2 deti, 1 hod.) 28eur

Wellness (2-3 osoby, 1 hod.) 25eur

Wellness (4-6 osôb, 1 hod.) 42eur

Zásady správneho saunovania

Pred prvým vstupom do niektorej zo sáun sa dôkladne osprchujte a následne poriadne osušte. V saune si ľahnite alebo sadnite na prestieradlo, alebo sa zabaľte do uteráka tak, aby sa nahá pokožka nedotýkala povrchu, na ktorý si sadáte (ľahnete). Teplotu vášho tela môžete regulovať aj polohou, ktorú v saune zaujímate, horúci vzduch sa drží hore. Teplota v okolí hlavy by mala mať približne 90 stupňov. Masírujte si povrch tela – prekrvíte krvný obeh a zároveň z tela dostanete odumreté kožné bunky. Dýchajte len ústami.

Po dokonalom prehriatí, čo je cca 10 – 12 minút opustite saunu a opláchnite sa pod vlažnou sprchou pre odstránenie potu. Až potom sa schlaďte v studenej vode v bazéne. Niekoľkokrát sa v bazéne ponorte a vynorte, zabaľte sa do plachty a relaxujte. 

Saunovací proces po 15 minútach zopakujte maximálne trikrát (riaďte sa podľa svojich pocitov a výdrže). Po poslednom ochladení sa opláchnite vlažnou vodou bez mydla a umyte si vlasy vodou. Do odpočivárne vstupujte už ochladený. Na lehátku sa prikryte a odpočívajte aspoň pol hodiny. V priebehu saunovania pravidelne dopĺňajte tekutiny!

PONUKA MASÁŽÍ
rezervácie priamo na recepcii
30 min 60 min
REFLEXNÁ MASÁŽ  CHODIDIEL / REFLEXIVE MASSAGE19 €
KLASICKÁ MASÁŽ CHRBTA / CLASSIC BACK MASSAGE19 €38 €
KLASICKÁ MASÁŽ S CUKROVO-VANILKOVÝM PEELINGOM/CLASSIC MASSAGE WITH SUGAR AND VANILLA PEELING21 €40 €
ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ / CHOCOLATE MASSAGE21 €40 €
KLASICKÁ MASÁŽ KOZÍM MLIEKOM/ CLASSIC MASSAGE WITH GOAT MILK21 €40 €
ANTICELULÍTIDOVÁ MASÁŽ / ANTICELLULITIDE MASSAGE40 €