Darčekové poukážky

Chcete potešiť svojich blízkych a hľadáte pre nich vhodný darček?

Radi by ste venovali zážitok a príjemné chvíle v štvorhviezdičkovom hoteli?

Ste na správnom mieste.

Pripravili sme pre vás možnosť rezervácie a vytvorenia darčekového poukazu. Vo výbere vám môže pomôcť aj niektorý z aktuálnych zvýhodnených pobytových balíčkov Hotela Crocus****.

Druhou možnosťou je, že si sami nakombinujete konkrétne služby podľa vlastného výberu, poprípade Vám vystavíme poukaz v konkrétnej peňažnej hodnote na využitie našich služieb.

Tretia možnosť, ako získať darčekový poukaz je, že si ho objednáte priamo online. Stačí si nižšie vybrať hodnotu poukazu a jeden zo vzorov podľa toho, ku akej príležitosti poukaz potrebujete a ešte v deň, kedy poukaz online objednáte a zaplatíte si ho priamo doma môžete aj vytlačiť.

Finančnú hodnotu darčekového poukazu Vám môžeme upraviť na vyžiadanie, vo výške, akú si sami stanovíte.

V prípade záujmu o tieto pobytové balíčky alebo darčekové poukazy, prosím kontaktujte recepciu (e-mail: recepcia@hotel-crocus.eu).

Motivujte Vašich obchodných partnerov alebo zamestnancov dovolenkovým zážitkom vo Vysokých Tatrách. Nechajte sa inšpirovať ponukou našich pobytových balíčkov, ktoré im môžete darovať v podobe darčekovej poukážky, alebo nám priblížte Vašu predstavu a my Vám radi pripravíme pobyt podľa Vašich požiadaviek.

Platnosť poukazu je 1 rok od dátumu jeho vystavenia. Po vypršaní lehoty poukaz prepadá.

bez nadpisu17
viber_image_2021-01-15_14-16-26