Rekreačné poukazy

Využite rekreačný poukaz s príspevkom od vášho zamestnávateľa na pobyt v našom Hoteli Crocus**** na Štrbskom Plese.

Benefity rekreačných poukazov:
• Príspevok na rekreáciu až do výšky 55 % z ceny pobytu, maximálne 275,- € za 1 rok
• Využitie na služby ubytovania aj doplnkové služby objednané s ubytovaním (strava, aquapark, wellness, masáže, apod.)
• Platí aj na služby čerpané rodinnými príslušníkmi
• Platí počas celého roka

Podmienky pre uplatnenie rekreačného poukazu:
• Nárok na rekreačný poukaz má zamestnanec pracujúci v spoločnosti s viac ako 49 zamestnancami a má v tejto spoločnosti odpracované najmenej 2 roky
• Rekreačný poukaz platí pre pobyty na území Slovenskej republiky s najmenej 2 prenocovaniami v rámci pobytu
• Pred odchodom z nášho hotela žiadajte faktúru (daňový doklad), ktorý obsahuje: vaše meno, termín pobytu a cenu za pobyt. Tento doklad predložte vášmu zamestnávateľovi najneskôr do 30 dní po pobyte, na základe čoho vám zamestnávateľ preplatí príspevok na rekreáciu.

Príspevok na rekreáciu sa vzťahuje aj na štátnych zamestnancov, príslušníkov Policajného zboru, Slovenskej informačnej služby, Národného bezpečnostného úradu, Zboru väzenskej a justičnej stráže, colníkov, príslušníkov Hasičského a záchranného zboru, Horskej záchrannej služby a profesionálnych vojakov.

Pri pobyte v Hoteli Crocus**** si môžete uplatniť príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa. Účtovný doklad Vám po ukončení pobytu bude vystavený na meno.

Platby rekreačnou kartou sú možné cez https://www.boomer.sk/ (akceptované karty: Edenred, Edumio, SKTRAVEL Goodidea, Doxx, Gusto, UpRekrea). Rekreačný poukaz sa vzťahuje na ubytovanie, služby cestovného ruchu spojené s ubytovaním, alebo na pobytový balík v rámci Slovenska na minimálne dve noci.