Svadby

Štrbské Pleso je láska! Povedze „áno“ aj Hotelu Crocus**** a oslávte svoju lásku na jednom z najromantickejších miest na Slovensku.

Štrbské Pleso je láska! Zažite váš jedinečný deň na najromantickejšom mieste v Tatrách. Povedzte si “Áno” priamo na Štrbskom Plese a urobte si pamätné fotografie na celý život s krásnou prírodnou scenériou. V Hoteli Crocus**** vám ponúkame konferenčnú miestnosť s kapacitou do 120 svadobných hostí a s výhľadom na okolité tatranské štíty. Moderná gastronómia je zárukou spokojnosti hostí. Váš veľký deň prebehne na vysokej úrovni od príprav, privítania svadobčanov až po neskoré ranné rozlúčky a dozvuky priamo v hoteli.

Ubytujte svadobčanov priamo v hoteli, v priestranných apartmánoch, kde je možné umiestniť 4 – 6 osôb a docieliť tak výhodnú cenu ubytovania od 18 €/osoba/noc. Zvýhodnená cena ubytovania platí pre svadobných hostí aj pred svadobným dňom aj po svadobnom dni, takže je bežným zvykom, že si svadobní hostia pobyt predĺžia a spoja príjemnú oslavu s oddychom a relaxom na Štrbskom Plese. K dispozícii sú všetky služby hotela s 15% zľavou.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a pripravíme vám ponuku šitú na mieru podľa vašich predstáv. Po prvom spoločnom kontakte s vami a rezervácii termínu vám pripravíme ukážkové menu podľa výberu, ktoré môžete aj spolu so svadobnými rodičmi ochutnať a skonzultovať.

Svadobné pohostenie má vo väčšine prípadov nasledovný priebeh: privítanie s prípitkom, prípitok pre všetkých svadobných hostí, 3-chodová slávnostná večera, ponuka zákuskov (vo väčšine prípadov si svadobčania zabezpečujú zákusky individuálne, no vieme vám ich zabezpečiť aj my), pohostenie s chuťovkami a ovocným bufetom, večerné bufetové stoly s tradičnými slovenskými jedlami a špecialitami.

VYŽIADAŤ CENOVÚ PONUKU→