O hoteli

Hotel Crocus**** Štrbské pleso

Moderný apartmánový hotel na Štrbskom plese

KOMFORTNÉ UBYTOVANIE

Hotel Crocus**** ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v komfortných apartmánoch na Štrbskom Plese pre rodinnú, individuálnu a firemnú klientelu. Hostia si môžu vybrať z troch dispozične rôzne riešených typoch apartmánov s rozlohou od 45 do 110 m2. Celková kapacita nášho hotela v Tatrách je viac ako 100 lôžok.

Súčasťou apartmánov Crocus sú 2 oddelené miestnosti, plne vybavená kuchynka, kúpeľňa s vaňou, jedálenský stôl, televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka a balkón s výhľadom. Pre deti sú k dispozícii detské postieľky a stoličky. Apartmány sú vybavené protišmykovými podložkami a záslepkami na elektrické zásuvky.

Rodiny s deťmi si v našom hoteli na Štrbskom Plese prídu na svoje. Okrem priestranných rodinných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2, s ping-pongovým stolom, hernou konzolou X-BOX a spoločenskými hrami. V hotelovej reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovánky pre malých umelcov.

Všetky naše apartmány

MODERNÁ GASTRONÓMIA

Neoddeliteľnou súčasťou Hotela Crocus**** je reštaurácia, kaviareň s cukrárňou a detská herňa. Gastronomické služby sú sústredené na prvom poschodí hotela a sú postavené na pilieroch poctivej domácej kuchyne, tradíciách a moderných spôsoboch prípravy jedál. Starostlivá obsluha, chutné jedlá z našej kuchyne a príjemné posedenie s rodinou a priateľmi sú súčasťou vášho zážitku v našej reštaurácii na Štrbskom Plese.

Viac informácií o reštaurácií

PRIVÁTNE WELLNESS A MASÁŽE

Medzi doplnkové služby Hotela Crocus**** patrí privátne wellness vo Vysokých Tatrách, v ktorom si zrelaxujete vo vírivej vani, fínskej, či infra saune, alebo v oddychovej zóne. Môžete využiť možnosť rezervácie vstupu do wellness na konkrétnu hodinu priamo na recepcii hotela. Chvíle oddychu môžete doplniť a spríjemniť relaxačnou, jogurtovou alebo čokoládovou masážou od profesionálneho maséra.

Viac informácií o wellness


LOKALITA V SRDCI TATIER

Štrbské Pleso je najvyššie položené stredisko zimných športov a turistiky na Slovensku. Patrí taktiež ku klimatických kúpeľom. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom je jeho terapeuticky účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a ochranou pred západnými a severnými veternými prúdmi. Doprajte si skvelú dovolenku na Slovensku na výnimočnom mieste. Doprajte si komfort v našom apartmánovom hoteli s wellness pobytom na Štrbskom Plese, s možnosťou nádherných výletov spojených s vysokohorskou turistikou.

Viac informácií o okolí