O hoteli

Moderný apartmánový hotel na Štrbskom plese

Komfortné ubytovanie

Hotel Crocus **** ponúka nadštandardné ubytovanie v apartmánoch na Štrbskom Plese pre rodinnú, individuálnu a firemnú klientelu. Hostia si môžu vybrať z troch dispozične odlišných typov apartmánov s rozlohou od 45 do 110 m2.

Súčasťou apartmánov sú:

  • 2 oddelené miestnosti,
  • plne vybavená kuchynka,
  • kúpeľňa s vaňou,
  • jedálenský stôl,
  • televízor, satelit, trezor,
  • prístup na internet,
  • telefón,
  • krbová piecka a balkón s výhľadom.

Pre deti sú k dispozícii detské postieľky a stoličky. Apartmány sú vybavené protišmykovými podložkami a záslepkami na elektrické zásuvky.

Rodiny s deťmi si v našom hoteli na Štrbskom Plese prídu na svoje. Okrem priestranných rodinných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2, s ping-pongovým stolom, hernou konzolou X-BOX a spoločenskými hrami. V hotelovej reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovánky pre malých umelcov.

Všetky naše apartmány

Reštaurácia Zubačka

Neoddeliteľnou súčasťou Hotela Crocus**** je reštaurácia, kaviareň a detská herňa. Gastronomické služby sú sústredené na prvom poschodí hotela a sú postavené na pilieroch poctivej domácej kuchyne, tradíciách a moderných spôsoboch prípravy jedál. Starostlivá obsluha, chutné jedlá z našej kuchyne a príjemné posedenie s rodinou a priateľmi sú súčasťou vášho zážitku v našej reštaurácii na Štrbskom Plese.

Viac informácií o reštaurácii

Privátne wellness a masáže

Medzi doplnkové služby Hotela Crocus**** patrí privátne wellness, v ktorom si zrelaxujete vo vírivej vani, fínskej, či infra saune, alebo v oddychovej zóne. Môžete využiť možnosť rezervácie vstupu do wellness na konkrétnu hodinu priamo na recepcii hotela. Chvíle oddychu môžete doplniť a spríjemniť relaxačnou, jogurtovou alebo čokoládovou masážou od profesionálneho maséra.

Viac informácií o wellness

Lokalita v srdci Vysokých Tatier

Štrbské Pleso je najvyššie položené stredisko zimných športov a turistiky na Slovensku. Patrí taktiež ku klimatických kúpeľom. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom je jeho terapeuticky účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a ochranou pred západnými a severnými veternými prúdmi. Doprajte si skvelú dovolenku na Slovensku na výnimočnom mieste. Doprajte si komfort v našom apartmánovom hoteli s wellness pobytom na Štrbskom Plese, s možnosťou nádherných výletov spojených s vysokohorskou turistikou.

Viac informácií o okolí