Pobytové balíčky

Tatry sú skvelým miestom pre vašu dovolenku na Slovensku počas celého roka. V lete vás lákajú na vysoké tatranské štíty a krivolaké chodníčky, v zime pre vás majú pripravenú nádhernú snehovú perinu, upravené lyžiarske svahy či bežkárske cestičky, po ktorých sa môžete vydať. Ponúkajú bohatý program, ktorý však môže byť prerušený vytúženým „ničnerobením“ a oddychom v hotelovom apartmáne, či wellness. Avšak, cez deň vám Tatry ponúknu množstvo lákavých turistických chodníkov, večer zas prechádzky okolo plesa a nádhernú hviezdnu oblohu. Je tu pokoj, cítite prítomnosť prírody a užívate si krásy tohto jedinečného miesta na Slovensku.

Je iba na vás, ktoré zážitky, športy, či aktivity si vyberiete a ako ich prežijete. Aby ste však z vašej dovolenky vyťažili čo najviac, pravidelne pre vás pripravujeme výhodné pobytové balíčky. Vy totiž viete najlepšie, či ste viac turista alebo lyžiar, či prídete iba s partnerom alebo s celou rodinou.
Prezrite si ponuku pobytových balíčkov apartmánového Hotela Crocus**** vo Vysokých Tatrách a vyberte ten, ktorý vám a vašim budúcim dňom oddychu sedí najlepšie.

Darčekové poukazy

Vybrať darčekový poukaz