Užitočné informácie

Vážení hostia,

Check-in je možný od 15:00. Podľa obsadenosti hotela je možný skorší check-in za poplatok 30€. V prípade záujmu prosím o kontaktovanie recepcie Hotela CROCUS****
Check-out: do 10:00. Pokiaľ dovolia kapacity hotela,  neskoršie opustenie apartmánu je možné za príplatok 30 €. V prípade záujmu prosím o kontaktovanie recepcie Hotela CROCUS****

Raňajky sú podávané v čase 7:30 – 10:00 formou bufetu
Večere: v čase 17:30 – 19:30 formou bufetu (polievka, výber zo 4 hlavných jedál, dezert).
V prípade nižšej obsadenosti hotela je bufet nahradený výberom jedál z Á la carte.

Pokiaľ máte akúkoľvek potravinovú intoleranciu, prosím, informujte o tejto skutočnosti recepciu hotela 48 hod. pred nástupom na pobyt, aby sme vedeli zabezpečiť potraviny vyhovujúce Vašej diéte.

Privátny wellness sa rezervuje na recepcii hotela pri príchode. Wellness je spoplatnený.
Parkovanie v areáli Hotela CROCUS**** je spoplatnené sumou 5,20€/ 1 deň a v zimných mesiacoch je dostupné v závislosti od obsadenosti hotela.

Vybavenie pre našich malých hostí: detský kútik s TV (rozprávky na DVD), detské menu, detská postieľka, nočník, detská redukcia na WC, odsávačka hlienov (v predaji na recepcii), vysávač určený na odsávanie soplíkov.  

Pokiaľ si prajete pripraviť niektoré z ponúkaného vybavenia na apartmán pred Vašim príchodom, informujte prosím recepciu na e-mailovej adrese recepcia@hotel-crocus.eu alebo na telefónnom čísle +421 940 646 464.

Zabaviť sa môžete celoročne v spoločenskej miestnosti pri hraní hier ako je ping-pong, Airhockey, billiard, či rôzne hry na X-boxe.

V Hoteli CROCUS**** je možné využiť príspevok zamestnávateľa pre rekreáciu. Pre viac informácii o spôsobe, možnostiach využitia a o účtovných záležitostiach navštívte https://rekreacnepoukazy.sk/ Pre vystavenie faktúr potrebných k uplatneniu rekreačného poukazu prosíme informujte vopred recepciu Hotela CROCUS****. Faktúry pre uplatnenie rekreačného poukazu NIE JE možné spätne vystavovať ani upravovať.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu recepcia@hotel-crocus.eu alebo na telefónnom čísle +421 940 646 464.

20201216_121807