Reštaurácia Zubačka

Poctivá gastronómia v srdci Vysokých Tatier

Reštaurácia Zubačka sa pýši skvelou reputáciou, ktorú si získava tradičnými i modernými jedlami. Tím reštaurácie sa s láskou a zanietením stará nielen o pestrú à la carte ponuku pre okoloidúcich hostí, ale aj o hotelové stravovanie – bohaté raňajky a večere pre ubytovaných hotelových hostí.

NOVINKA! Jedlá z jahňacieho mäsa

Doprajte si počas leta gurmánsky zážitok v podobe starostlivo pripravených jedál z jemného jahňacieho mäsa, ktoré patria medzi obľúbené špeciality regiónu. Prémiovú jahňacinu a bryndzu do jedál máme z podtatranskej farmy.

À la carte menu

Rozmanitá ponuka, z ktorej si vyberie každý. Polievky, šaláty, cestoviny, burger, tradičné slovenské jedlá u nás spája zručnosť kuchárov a poctivé lokálne suroviny. Nechýbajú špeciality kuchyne, jedlá z diviny, jahňaciny a prémiové steaky pripravované na drevenom uhlí na grile Big Green Egg.

Raňajky pre hostí

Ráno robí deň! Vieme, že hotelové raňajky predstavujú moment plný očakávaní. Tie naše pripravujeme tak, aby ste sa na ne mohli tešiť každé ráno svojho pobytu bez ohľadu na jeho dĺžku. Široká ponuka vyhovuje dospelým i deťom a obľúbené produkty si nájdu aj priaznivci zdravého životného štýlu a hostia so stravovacími obmedzeniami. Radosť zo skvelých raňajok si môžu urobiť nielen ubytovaní hostia, ale aj okoloidúci.

WALK-IN RAŇAJKY aj pre neubytovaných hostí 7.30 – 10.00

Bufetové večere

Doprajte si bezstarostný pobyt a užívajte si bohatý výber najobľúbenejších jedál, z ktorých si môžete vytvoriť kombináciu podľa vlastných preferencií. Vybrať si môžete z predjedál, polievok, hlavných jedál, príloh a dezertov. Bufetové večere si u nás môžu kúpiť aj okoloidúci hostia.

Hotelové stravovanie u nás ocenia:

  • dospelí i detskí hostia
  • hostia s potravinovými intoleranciami (je potrebné nám dať vedieť vopred)
  • hostia so záujmom o diétne/zdravé stravovanie

WALK-IN BUFETOVÉ VEČERE pre neubytovaných hostí 17.30 – 19.30

Kaviareň a letná terasa

Útulná kaviareň s letnou terasou a bohatou ponukou kávy, limonád, piva, ale aj destilátov a vína je ideálnym miestom na oddych po prechádzke okolo plesa alebo kedykoľvek počas dňa.

Jedálny a nápojový lístok

Ste zvedaví na aké jedlá sa u nás môžete tešiť? Neváhajte si prelistovať naše menu ešte pred Vašich príchodom.

Jedálny lístok

Nápojový lístok

Oslavy & svadby

Povedze „áno“ aj Hotelu Crocus **** a oslávte svoju lásku na jednom z najromantickejších miest na Slovensku. Láska ide cez žalúdok, vykročte do manželského života správne a doprajte si na úvod skvelé jedlo a starostlivosť nášho personálu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mailovej adrese: restaurant@hotel-crocus.eu


Gastronomické a gurmánske podujatia

Vedeli ste, že reštaurácia Zubačka pre svojich hostí pravidelne usporadúva podujatia pre milovníkov dobrého jedla a degustácie vína? Nahliadnite a do gálerie minulých podujatí.