MENU

All inclusive pobyty 19.04.2017 - 30.06.2017 - iba pri rezervácii na našom webe

Jarná súťaž o pobyt Aj nové LEGO stavebnice, iba do 01.05.2017

Ubytovanie pre deti zdarma Aj so stravou - iba pri rezervácii na našom webe

Letné pobyty first moment s člnkovaním na plese - iba pri rezervácii na našom webe

"Pri rezevácii priamo v hoteli majú všetky deti do 10 rokov pri pobyte s polpenziou v termíne od 19.04. - 30.06.2017 k dispozícii služby all inclusive.

Vitajte v hoteli Crocus

V našom apartmánovom hoteli Crocus na Štrbskom Plese si užijú komfort nie len rodiny s deťmi ale aj akákoľvek partia priateľov, spolužiakov a známych. Užite si priestranné apartmány s veľkou rozlohou a zakúpte si výhodné ubytovanie na Štrbskom Plese vďaka 4 lôžkam na jednom apartmáne už od 20 Eur/osoba/noc. Oddýchnite si v privátnom wellness, užite si relaxačnú masáž a doprajte si dokonalý relax v najkrajšej časti Vysokých Tatier.

Rodina

Komfortné apartmány

Ubytovanie v priestranných a komfortných apartmánoch uspokojí aj početnejšie rodiny s deťmi alebo partie priateľov a známych.

Rodina

Moderná gastronómia

Tradičná slovenská kuchyňa ale aj prvky modernej gastronómie a trendov sú zárukov spokojnosti všetkých skupín zákazníkov. Nechýba detské rozprávkové menu pre najmenších.

Rodina

Rodinné služby

Pre potreby rodín s deťmi hotel disponuje širokou ponukou služibe a vybavenia apartmánov, detského kútika, herne aj hotelovej reštaurácie. Na svoje si prídu aj obľúbenci herných konzol.

Rodina

Klimatické kúpele

Či ste už vášnivý turista, lyžiar alebo iba pasívny pozorovateľ, pobyt v klimatických kúpeľoch prospeje každému z nás. Ideálne klimatické podmienky sú stále liekom na astmatické ťažkosti.

Naše služby a aktivity v hoteli

We use cookies to give you the best possible experience on our website. By browsing the site, you agree to their use.
More info about cookies.
I agree