Zlatá jeseň na Štrbskom Plese 2022.

22. februára 2021

Jeseň je v Tatrách najkrajším ročným obdobím, počasie je obvykle veľmi stabilné, a preto ak túžite po ubytovaní v Tatrách je na to práve na jeseň ten najlepší čas!

Na Štrbskom plese bola jeseň 2021 krásna a farebná ako z obrázku. Chodníky boli pokryté farebným kobercom z opadaného lístia a obloha mala sýto modrú farbu. Takmer každé ráno sme sa mohli tešiť z výhľadu na čaro inverzie, kedy sa mestá a dediny pod horami stratili v oblakoch a my sme si mohli vychutnať pohľad, ktorý pripomína východ slnka pri mori.

Minulá jeseň bola ideálna nie len pre tých, čo radi obdivujú prírodu a užívajú si slnečné dni, ale aj hlavne pre tých, čo sa na krásy Slovenska a Vysokých Tatier pozerajú práve z ich vrcholov. Slniečko stále silno hrialo a určite tým spríjemnilo každému túru, cestu, či zlepšilo náladu počas celého dňa. Jeho lúče odrážajúce sa od hladiny Štrbského plesa ešte pridávali na kráse a pestrosti jesenným farbám prírody.

Dúfame, že budúca jeseň bude minimálne tak krásna ako tá minulá, a že aj práve Vás budeme môcť v našom Hoteli Crocus**** privítať.