Tricklandia

16 km 20 min

Chcete skúsiť niečo, čo ste doposiaľ naozaj nezažili ? Aj také miesta máme u nás vo Vysokých Tatrách? Miesto ktoré prekvapí vaše zmysly a navyše sa skvele zabavíte. Navštívte Tricklandiu, miesto optických ilúzií v Starom Smokovci, s rodinou, priateľmi, či známymi. Z Hotela Crocus na Štrbskom Plese sa do Tricklandie dostanete za niekoľko minút. Vyberte sa za trochu iným zážitkom a poobzerajte si až 24 nevšedných atrakcií. Len tam vás čakajú optické ilúzie, antigravitačné miestnosti, či najkrajšie zrkadlové bludisko v strednej Európe.

Tento jedinečný projekt vznikal rok a teší sa obrovskej obľube návštevníkov. Zahráte sa a možno zistíte, že neviete už ani to, čo je naozaj skutočné a čo vo vašej predstave vzniklo práve teraz. Tricklandia vás naučí, ako spoznať rozdiel. Jednoduché to ale nebude. Trickartoví umelci vás svojou tvorbou budú chcieť zneistiť. No a vy budete zase túžiť odhaliť čo najviac trikov. Tak poďte na to!

Kupón na zľavu 20%  do galérie trick-artu a optických ilúzií v Tricklandii  je k dispozícii pre hostí Hotela Crocus **** na recepcii.

Otváracie hodiny: denne od 9:00 do 18:00.

Adresa: Tricklandia, Cesta Slobody 4 (nad autobusovou stanicou), Starý Smokovec 062 01.

Vstup odporúčame rezervovať na www.tricklandia.sk alebo telefonicky 0911 733 840.