Skipas za 1 €

Iba Hotel Crocus**** Vám v tejto zimnej sezóne ponúka možnosť zásadne ušetriť na lyžovačke vo Vysokých Tatrách. Využite možnosť zalyžovať si vo všetkých strediskách vo Vysokých Tatrách za jedinečnú cenu 1 € za celodenný skipas.

Skipass za 1€ k pobytu len u nás.

Rezervovať so Skipasom za 1€

Ubytujte sa v akomkoľvek apartmáne v termíne od 28.3.2024 – 1.4.2024, zostaňte u nás aspoň 3 noci s polpenziou a využite ponuku jedného skipassu za 1€ až pre 2 osoby a ušetrite tak viac ako 100€!
K pobytu si môžete teda zakúpiť skipass za 1€ až pre dve osoby. Dokonca ak ste na pobyte len jediný lyžiar, môžete ho využiť na dva dni sami pre seba. Skrátka máte od nás dva skipassy spolu za dve eurá, ktoré vám nabijeme priamo na recepcii a Vám neostáva nič iné ako si vychutnať skvelú jarnú lyžovačku a to dokonca v ktoromkoľvek stredisku vo Vysokých Tatrách!

Ako na to?
1. V našom rezervačnom systéme si zvoľte termín a počet osôb. V ďalšom kroku si vyberiete pobyt s polpenziou a z doplnkových služieb pridáte „2x Skipas za 1€“.
2. Rezerváciu dokončíte, zaplatíte a skipassy sú vaše.
3. Skipass Vám nabijeme na Váš Gopass na recepcii hotela. Ak Gopass nevlastníte, vieme Vám ho za poplatok 2€ na našej recepcii pripraviť.

Podmienky:
Skipass je platný na konkrétny deň lyžovačky podľa Vami stanoveného termínu, po jeho nabití zmena termínu nie je možná. Jeho náhrada v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok podlieha všeobecným obchodným podmienkam strediska a prevádzkovateľa lanových dráh.
Skipass za 1€ je dostupný len v online ponuke na našej webovej stránke, alebo pri ponuke našou recepciou pre pobyty spĺňajúce vyššie uvedené kritéria a len v čase rezervácie pobytu. Skipassy nie sú k dispozícii pre hostí s už zakúpeným pobytom, alebo dodatočne na pobyte. Na každý termín pobytu je počet skipassov limitovaný, preto po ich vypredaní už daná ponuka nie je uplatniteľná.

Hotel Crocus**** Vám v apartmánoch ponúka dve oddelené miestnosti, plne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu s vaňou, jedálenský stôl, televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbovú piecku a balkón s výhľadom. To všetko v spojení s privátnym wellnessom a bezprostrednou blízkosťou všetkého, čo robí Štrbské pleso tak atraktívnym. Na skibus nasadnete priamo pred hotelom, a na svahu ste medzi prvými. Vychutnáte si prechádzku okolo Štrbského plesa a následne si vychutnáte teplo domova pred voňavým krbom.

Ak sa rozhodnete pre rodinnú lyžovačku vo Vysokých Tatrách, pre deti sú k dispozícii detské postieľky a stoličky. Apartmány Crocus sú pre bezpečnosť malých hostí vybavené aj protišmykovými podložkami a záslepkami na elektrické zásuvky.

Rodiny s deťmi si v našom hoteli na Štrbskom Plese prídu na svoje. Okrem priestranných rodinných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2, s ping-pongovým stolom, hernou konzolou X-BOX a spoločenskými hrami. V hotelovej reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovánky pre malých umelcov.