Základné informácie o hoteli Crocus

Apartmánový hotel v klimatických kúpeloch Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1351 m

Hotel Crocus predstavuje najnovšie ubytovacie zariadenie na Štrbskom Plese. Pre hostí ponúka komfortné ubytovacie služby v priestranných apartmánoch troch rôznych veľkostí. Lokalizovaný je hneď pri centrálnom parkovisku a konečnej stanice elektrických železníc.

hotel crocus

 

Hotel Crocus je jedničené zariadenie svojho druhu na Slovensku. Vlastníkmi hotela sú akcionári prevažne zo Slovenska, medzi ktorých patria majitelia úspešných podnikov, lekári, právnici a iné úspešné osobnosti.

 

Ubytovanie poskytujeme v apartmánoch rôznych veľkostí s celkovou kapacitou viac ako 200 lôžok. Každý náš hosť má k dispozícii minimálne 2 oddelené miestnosti, vybavenú kuchynku, jedálenský stôl, šatník, trezor, kúpeľňu s vaňou, balkón s výhľadom.

Stravovancie služby poskytujeme v reštaurácii hotela, kde si môžu naši hostia vychutnať poctivú domácu kuchyňu s prvkami modernej gastronómie založenej na lokálnych a sezónnych surovinách.

Dôkazom výborných služieb sú spokojní hostia, rodiny s deťmi, mladé páry, obchodní cestujúci ale aj podniky, združenia a kluby, ktoré sa do nášho hotela pravidelne vracajú.

 

Kúpele Štrbské pleso sú najvyššie položené klimatické kúpele na Slovensku. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom kúpeľov na Štrbskom Plese je jeho terapeuticky účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a chránenosťou pred západnými a severnými veternými prúdmi.

hotel crocus strbske pleso

Vysokohorská poloha nad vrstvou prachovej a dymovej atmosféry a rozsiahle porasty ihličnatých lesov tu zabezpečujú neobyčajnú sviežosť a čistotu vzduchu, bez prachu, chemických a iných dráždivých látok a baktérií v ovzduší. Priemerná vlhkosť vzduchu na Štrbskom Plese je 76%. Nižšia relatívna vlhkosť uľahčuje vykašlávanie hlienov z dýchacích ciest.

 

Každý Váš pobyt, ktorý si budete užívať či už prechádzkami, športom, túrou alebo len tak relaxovaním na terase je pre Vás liečebným pobytom a kúskom pre Vaše zdravie. Stačí tu iba byť.

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Pridajte Váš komentár

 

Facebook page

Instagram feeds

Google+ page

Záleží nám na Vašom názore a našom zlepšovaní

Dajte nám vedieť, ako ste boli s našimi službami spokojní a ohodnoťte nás pomocou aplikácie

Staffino Hotel Crocus
Certifikát výnimočnosti TripAdvisor 2016
Facebook hotel crocus Google+ Instagram hotel Crocus Linkedin Twitter Email
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
OK, skryť toto upozornenie