MENU

Vitajte v apartmánovom hoteli Crocus

Komfortné ubytovanie

Rodinný apartmánový hotel Crocus**** patrí k novým a moderným hotelom na Štrbskom plese, ponúka kvalitné, komfortné a moderné ubytovanie pre rodiny s deťmi v priestranných apartmánoch troch rôznych veľkostí s výhľadom na okolité Tatry. Obrovskou výhodou apartmánov je komfortná možnosť ubytovania od 3 - 6 osôb pri jednotnej cene apartmánu/noc. 

Viac info

Moderná gastronómia

Neoddeliteľnou súčasťou hotela je reštaurácia, kaviareň s cukrárňou a detská herňa. Gastronomické služby sú sústredené na prvom poschodí hotela a sú postavené na podctivej domácej kuchyni, tradíciach a moderných spôsoboch prípravy jedál. 

Viac info

Privátne wellness

Medzi doplnkové služby hotela patrí privátne wellness, ktoré obsahuje vírivú vaňu, fínsku saunu, infra saunu a oddychovú zónu. Rezervuje sa priamo na recepcii na konkrétnu hodinu. Oddych si môžete spríjemniť relaxačnou, jogurtovou aj čokoládovou masážou od profesionálneho maséra.

Viac info

Lokalita v srdci Tatier

Štrbské pleso je najvyššie položené stredisko zimných športov a turistiky na Slovensku. Patrí taktiež ku klimatických kúpeľom. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom je jeho terapeuticky účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a ochranou pred západnými a severnými veternými prúdmi.

Viac info

Rodiny s deťmi

Rodiny s deťmi si v hoteli Crocus prídu na svoje. Okrem bohatého zázemia, priestranných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2 s ping-pongovým stolom, X-BOXom a spoločenskými hrami. V reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovanky pre deti. 

Viac info

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím