MENU

Ubytovanie v Hoteli Crocus

Hotel ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v komfortných apartmánoch pre rodinnú, individuálnu a firemnú klientelu. Hostia si môžu vybrať z troch dispozične rôzne riešených typoch apartmánov s rozlohou od 45 do 110 m2. Celková kapacita nášho hotela je viac ako 100 lôžok. 

Súčasťou apartmánov sú 2 oddelené miestnosti, vybavená kuchynka, kúpeľňa s vaňou, jedálenský stôl, televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka a balkón s výhľadom. Pre deti sú k dispozícii detské postieľky a stoličky. Apartmány sú vybavené protišmykovými podložkami a záslepkami na elektrické zásuvky.  

Apartmán Classic

Základný apartmán s rozlohou 45 m2. Jeho maximálna kapacita sú 3 osoby (2+1). Apartmán je bez balkónu a krbu. Je útulnejší a pozostáva zo samostatnej spálne a obývacej miestnosti s kuchynkou a jedálenským stolom. Disponuje LCD TV-SAT, bezplatným prístupom na internet, trezorom, telefónom a plne vybaveným kuchynským kútom.

Viac info

Apartmán Comfort

Apartmán strednej úrovne s rozlohou približne 55 m2, krbom a balkónom. Jeho maximálna kapacita sú 4 osoby (2+2). Apartmán obsahuje spálňu, kuchynku, jedálenský stôl, LCD TV, trezor, telefón a kúpeľňu s vaňou. Samozrejmosťou je bezplatný prístup na internet. 

Viac info

Apartmán Exclusive

Luxusný apartmán pre náročných s rozlohou 110 m2, krbom, bidetom a balkónom s výhľadom na Tatry. Jeho maximálna kapacita je až 6 osôb (4+2), preto je vhodný pre rodiny s deťmi alebo skupinu priateľov. Obsahuje dve oddelené spálne, možnosť dvoch prísteliek, sprchový kút, vaňu, WC , bidet, kuchynku, jedálenský stôl, trezor, veľký samostatný šatník a 50´´ (127 cm) plazmový TV-SAT s DVD prehrávačom a minibar. 

Viac info

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím