MENU

Jarná súťaž o lego a detský pobyt all inclusive

Vieme, že všetky deti milujú stavebnice LEGO a je to obľúbená oddychová aktivita pre všetky vekové kategórie. Budeme veľmi radi, ak nám zašlete aké parádne kúsky sa vám už doma podarilo postaviť. Budeme sa tešiť z každého diela a veľmi radi vás odmeníme ďalšou stavebnicou podľa vlastného výberu. Do súťaže sme vybrali 4 úplne nové stavebnice. 

Hlavná výhra

Navyše, všetci súťažiaci budú automaticky zaradení do zlosovania o hlavnú výhru - jarný pobyt s detským all inclusive. Tieto pobyty sú platné od 19.04. do 30.06.2017 a pri každom zakúpení pobytu s polpenziou v tomto termíne získavajú deti do 10 rokov navyše k raňajkám a večeriam aj obed, desiatu, olovrant, pitný režim, ovocie a detské produkty od spoločnosti OVKO. Súťaž je veľmi jednoduchá a zapojiť sa môže ktokoľvek.

Detský pobyt s all inclusive

Iba 3 jednoduché úlohy

1. Odfoť akúkoľvek LEGO stavebnicu, ktorú si si doma, u babky, v škôlke (kdekoľvek) postavil sám alebo za pomoci kamarátov, súrodencov alebo rodičov. Nahraj ju verejne na svoju facebookovú stránku a označ hastagmi #hotelcrocus#jarnasutaz2017 

2. Zdieľaj túto súťaž na facebooku s priateľmi, aby stavebnicu mohli vyhrať aj oni. Link: https://www.facebook.com/hotel.CROCUS/posts/10155253005489294

3. Nájdi si svoju výhru vo videu nižšie a odošli súťažný formulár, aby sme vedeli, kde na akej adrese Ťa môžeme kontaktovať v prípade výhry. V súťažnom formulárii je nevyhnutné uviesť miesto z apartmánu, kde sa Tvoja želaná LEGO stavebnica nachádza. Odpoveď nájdeš vo videu nižšie. 

Súťažný formulár

Ktorú LEGO stavebnicu by si si najviac želal vyhrať? Na TV stolíku? V spálni alebo na gauči? Odpoveď nájdeš v nasledovnom videu a nezabudni nám to uviesť vo formulári.

Podmienky súťaže

Organizátorom súťaže je spoločnosť HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.. Cieľom súťaže je zvýšenie návštevnosti webovej stránky www.hotel-crocus.eu. Súťaž sa uskutočňuje na celom území Slovenskej republiky. Súťaž sa uskutoční v termíne od 15.04. do 01.05.2017. Výhrou v súťaži je 4 x stavebnica LEGO a 1 x pobyt v hoteli Crocus v celkovej hodnote 300 Eur s DPH. Zamestnanci organizátora, partner, ako aj osoby im blízke v zmysle § 116 Občianskeho zákonníka sú z účasti na súťaži vylúčení. Výhry v tejto súťaži podliehajú zdaneniu podľa platných predpisov. V zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v platnom znení pri poskytnutí peňažnej výhry alebo ceny organizátorom súťaže je daň povinný zraziť organizátor súťaže a pri poskytnutí nepeňažnej výhry alebo ceny organizátorom súťaže je daň povinný zaplatiť výherca súťaže. Výhry do 350 € s DPH sú oslobodené od dane. Účasťou v súťaži účastník vyjadruje a udeľuje svoj výslovný súhlas s poskytnutím a spracovávaním svojich osobných údajov vrátane ich ďalšieho využitia pre marketingové účely organizátora v zmysle platných predpisov.  

Zdieľajte túto súťaž s priateľmi

 

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím