MENU

Steakové menu už v ponuke

Myslím, že takmer každý z nás má slabú chvíľku a chuť na poriadny kus steakového mäsa. V tomto sme sa zhodli aj my a vymysleli cestu ku kvalitným, veľkým a cenovo dostupným steakom. Po dlhých poradách a zvažovaniach, ktorou cestou sa vydať a čo hosťom v reštaurácii na Štrbskom Plese ponúknuť, sme sa rozhodli takto.

Vybrali sme si amerického, pre steaky klasického, býka Black Angusa, ktorý je určený a chovaný práve na takýto konzum a jeho podmienky a strava sú na to plne prispôsobené. Z celej jeho krásy sme sa zamerali na časť zvanú Chuck-roll, alebo po našom podplece s krkom. Ide o jeden kus odležaného a čerstvého mäsa, ktorý váži cca 12-15 kg. Z tohto kusu mäsa pripravíme 3 druhy steakov, pekných 250g kusov mäsa v podobe Denver, Silver a Chuck eye steakov, ktoré sú pripravené na okamžitú prípravu a výborný obed alebo večeru. :) 

denver steak crocus

Zo zvyšku mäsa s podielom tuku cca 50:50 sme pripravili opäť stále čerstvé a chladené mäso ideálne pre hovädzí burger. Tu sme ešte doplnili jeden tatranský element priamo z Východnej (inak najvyššie položený salaš na Slovensku) - jemne údený oštiepok. Ak sa k tomuto pridá zeleninová salsa, BBQ omáčka, hranolčeky, zemiačky alebo cibuľové krúžky, máme na svete jedinečnú kombináciu v podobe domáceho burgra, stále pripraveného z kvalitného steakového odležaného mäsa! 

burger crocus

Pozývame vás na naše nové steakové menu, z ktorého si určite vyberie každý! Ponuka je časovo limitovaná, tak veľmi s výberom dátumov neváhajte. ;) 

steakove menu hotel crocus

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Pridajte Váš komentár

 
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím