MENU

Štrbské Pleso je ideálnou voľbou na zimnú prechádzku v Tatrách

Jednoznačnou voľbou je Štrbské Pleso, asi je to povinná jazda na rodinný výlet, prechádzku, lyžovačku, či bežecké lyžovanie. Podmienky su geniálne a príroda Tatier nádherná, takže bez váhania sa môžete vybrať na Štrbské. 

Zaparkovať môžete pohodlne na veľkom centrálnom parkovisku priamo na Štrbskom Plese, ak cestujete električkou alebo zubačkou, je to ešte lepšia voľba. Ak cestu zvažujete, dajte si pozor na dobu, lebo taká cesta električkou z Popradu trvá aj hodinu a pol a pre niektroré netrpezlivé deti to môže byť problém. Ak ste tí šťastlivci, že máte deti, ktoré si radi posedia, môžete si naplno vychutnať vyhliadkovú jazdu cez Tatry. 

Na Štrbskom Plese premáva z centrálneho parkoviska kyvadlový skibus, ktorým sa dostanete až priamo do lyžiarského strediska. Tam už výber na vás, bežky, zjazdové lyžovanie, fun park, stanbar, čokoľvek. Môžete prísť navyše úplne na prázdno, všetko si viete zabezpečiť a požičať priamo v stredisku. 

Skibusom alebo aj pešo s domácim punčom v ruke sa presuniete ku nášmu hotelu a v reštaruácii si pochutnáte na domácich lokánych špecialitách, teplých nápojov, bombardíne alebo klasickom Tatranskom čaji. :) Ste u nás vítaní a tešíme sa na vašu návštevu v hoteli Crocus! 

Pripájame pár záberov zo štvrtku 29.12.2016

štrbské pleso hotel crocus live

štrbské pleso hotel crocus

štrbské pleso

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Pridajte Váš komentár

 
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím