MENU

Zaslúžený relax pre mamičku

Všetci to veľmi dobre poznáme uponáhľané dni, stres, každodenná starostlivosť o dieťa, nervózna mamička na materskej s deťmi a bordelom, ktorý nie a nie doupratovať a do toho nahnevaný manžel z práce s otázkou, čo máme navarené?! Príďte si spolu s celou rodinkou oddýchnuť a načerpať nových síl priamo na Štrbské Pleso. Pripravili sme si pre vás pobytový balíček, ktorý zahŕňa všetko pre váš oddych a komfort vašich detí s detským all inclusive.

 

Rodinné apartmány s vybavenou kuchynkou

Hotel Crocus sa nachádza len pár minút chôdze od Štrbského Plesa a pre rodiny s deťmi je úplne ideálny. Budete ubytovaní v priestrannom apartmáne s oddelenou spálňou, pracovným stolíkom, šatníkom, vybavenou kuchynkou a krbom. Napriek tomu, že budete vzdialený od svojho domova menej či viac kilometrov, naše apartmány svojimi 55ma kompletným vybavením vo vás budú vzbudzovať pocit domova.

rodinný apartmán comfort hotel crocus

Vy máte pobyt s polpenziou a pre detičky je pripravená celodenná strava (5x denne) spolu s pitným režimom. Pre tých najmenších drobcov máme pripravené dojčenské pokrmy, výživy či pyré rôznych príchutí značky OVKO. Ak nebude chcieť, nemusíte sa o nič starať. 

 

 

detská strava ovko v pobyte all inclusive

 

Útek z každodenného stereotypu

Vieme, že ujsť z pracovného kolobehu je veľmi náročné a mnohí máte neodkladné pracovné záležitosti ktoré musíte riešiť aj v čase svojho voľna alebo s deťmi na rukách. Kým sa vaše deti budú zabávať v našom playroom-e (vybavenom x-boxom, stolným tenisom, stolným futbalom, biliardom a rôznymi spoločenskými hrami) alebo v detskom kútiku plnom hračiek, otecko sa v pohodlí svojho apartmánu alebo hotelovej kaviarne môžete pripojiť na náš vysokorýchlostný internet a vybaviť si svoje neodkladné pracovné povinnosti. Chvíľu popracuje a už je pri vás.

 

Tatko môže pracovať a my s malým zmeníme prostredie na krásne Štrbské Pleso a rodinný detský hotel

 

strbské pleso

 

Pobytový balíček zahŕňa taktiež vstup do privátneho wellness. Toto bude už úplný vrchol. :) Ak by ste chceli mať so svojim partnerom konečne chvíľku len jeden pre druhého, môžeme pre vaše ratolesti zabezpečiť babysitting. Stačí nám to deň dopredu nahlásiť a pripravíme pre Vaše dieťa bohatý program so skúsenými animátormi. Ak by pri deťoch bolo toto až veľmi romantické, môžeme aspoň pre mamičku naplánovať masáž a malé znovuzrodenie v rukách profesionálneho maséra. Neexistuje mamička, ktorá by si takúto masáž nezaslúžila.  

 

Pre mamičku môžeme naplánovať masáž a malé znovuzrodenie v rukách profesionálneho maséra. V kombinácii s vírivkou a prípadne aj saunou, to bude po dlšom čase zaslúžený oddych a chvíľka relaxu. 

 

strbske pleso

 

 

Zdieľajte tento článok s priateľmi

Pridajte Váš komentár

 
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím