MENU

Silvester 201727.12.2017 - 02.01.2018

Počas každého pobytu zakúpenom na našom webe v tomto termíne získate:

  • vstup na silvestrovskú zábavu 31.12.2017 (welcome drink, slávnostná 4-chodová večera, večerné bufetové stoly, polnočný prípitok a silvestrovský program, detské animácie až do polnoci)
  • animácie a hry počas dňa (každý štvrtok a sobotu s animátormi)
  • bezplatná herňa (ping-pong, spoločnenské hry, X-box, biliard, kalčeto)
  • čajový set a sladkosť, prekvapenie pre deti pri príchode

Vybrať termín pobytu

Podmienky rezervovania

Cena pobytu sa môže z dôvodu flexibilných cien meniť v závislosti od pobytových dní v týždni a aktuálnej obsadenosti hotela vo vybraných termínoch. Deti do 10 rokov majú pobyt s rodičmi na apartmáne zdarma vrátane stravy. V prípade potreby je možné zapožičať detskú postieľku. V cene pobytu je zahrnutý vstup na silvestrovskú zábavu 31. decembra 2017. Pobyt je možné zrušiť bezplatne až do 20 dní pred nástupom. Pre tento pobyt je nevyhnutná 100 % úhrada vopred minimálne 20 dní pred nástupom na pobyt. 

Možnosti úhrady

Počas rezervovania pobytu na našom webe máte na výber tri možnosti úhrady. Využite možnosti zabezpečenej platobnej brány - platbu prevodom z vášho internet bankingu alebo platbu platobnou kartou. Ak pri rezervácii vyberiete spôsob úhrady zálohovou faktúrou, systém vám automaticky po rezervácii odošle pokyny k úhrade manuálnym bankovým prevodom.

Banky
Karty

Vybrať termín pobytu

Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies. Tie nám pomáhajú vylepšovať naše služby.
Viac informácii o cookies.
Súhlasím