Logo Hotel Crocus
  • 1Výber pobytu
  • 2Doplnkové služby
  • 3Vaše údaje
  • 4Platba

Výber Vášho pobytu

Začnite výberom dátumu Vášho pobytu
 
 

Naša aktuálna ponuka - izba č. 1

Balíčky výhod podľa aktuálnej ponuky budú uplatnené automaticky podľa termínu a dĺžky pobytu. Pri každom pobyte rezervovanom na našom webe majú deti do 10 rokov pobyt zdarma vrátane stravy. Pre viac informácii o cenovom variante kliknite na ikonku so šípkou dole.

Apartmán ClassicPočet pevných lôžok v základnej cene: 2

Apartmán Classic
S raňajkami pre 2 osoby 230,00 EUR - 40 % 138,00 EUR / 2 noci

V cene je zahrnuté ubytovanie pre 2 osoby, hotelové raňajky pre 2 osoby, parkovanie na hotelovom parkovisku a prístup na internet. V uvedenej cene je možné využiť aj ubytovanie pre max. 1 dieťa do 10 rokov, ktoré bude mať v cene pobytu hotelové raňajky. V prípade dostupnosti je možné zapožičať aj detskú postieľku. Počet prístelok a požiadavku na detskú postieľku prosím uveďte v ďalšom kroku rezervácie. Maximálna kapacita apartmánu Classic je 2+1 osoba. 

S polpenziou pre 2 osoby 266,00 EUR - 35 % 174,00 EUR / 2 noci

V cene je zahrnuté ubytovanie pre 2 osoby, hotelové raňajky pre 2 osoby, hotelové večere pre 2 osoby, parkovanie na hotelovom parkovisku a prístup na internet. V uvedenej cene je možné využiť aj ubytovanie pre 1 dieťa do 10 rokov, ktoré bude mať v cene pobytu hotelové raňajky. V prípade dostupnosti je možné zapožičať aj detskú postieľku. Počet prístelok a požiadavku na detskú postieľku prosím uveďte v ďalšom kroku rezervácie. Maximálna kapacita apartmánu Classic je 2+1 osoby. 

S raňajkami pre 3 osoby 250,00 EUR - 37 % 158,00 EUR / 2 noci

V cene je zahrnuté ubytovanie pre 3 osoby, hotelové raňajky pre 3 osoby, parkovanie na hotelovom parkovisku a prístup na internet. Maximálna kapacita apartmánu Classic je 2+1 osoba. Tretia osoba bude ubytovaná na prístelku. 

S polpenziou pre 3 osoby 288,00 EUR - 32 % 196,00 EUR / 2 noci

V cene je zahrnuté ubytovanie pre 3 osoby, hotelové raňajky pre 3 osoby, večere pre 3 osoby, parkovanie na hotelovom parkovisku a prístup na internet. Maximálna kapacita apartmánu Classic je 2+1 osoba. Tretia osoba bude ubytovaná na prístelku. 

Detský pobyt s all inclusive - počas týždňa 199,00 EUR / 2 noci

Špeciálny pobytový balíček zahŕňa: ubytovanie pre 2 osoby v priestrannom apartmáne, raňajky a večere pre 2 osoby počas pobytu, vstup do privátneho wellness počas pobytu na 1. hod., čajový set, sladkosť pri príchode na apartmáne, pre 2 deti do 10 rokov služby all inclusive (5x do dňa strava, pitný režim, bezplatná detská herňa, detské animácie), parkovanie pri hoteli, prístup na optický internet v celom hoteli. 

Dostupných izieb: 1
rozloha 45 m2
max. obsadenie 2+1
oddelená spálňa
wc spolu s kúpeľňou