HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.
Szentiványho 4078/11, 059 85 Štrbské Pleso
M: +421 (0) 917 504 298 | E: recepcia@hotel-crocus.eu
Reservation | Careers | Location
TripAdvisor SACR ZHRSR

Vitajte v Hoteli Crocus

Apartmánový hotel v klimatických kúpeloch Štrbské Pleso v nadmorskej výške 1351 m
Hotel Crocus predstavuje najnovšie ubytovacie zariadenie na Štrbskom Plese. Pre hostí ponúka komfortné ubytovacie služby v priestranných apartmánoch troch rôznych veľkostí. Lokalizovaný je hneď pri centrálnom parkovisku a konečnej stanice elektrických železníc.

Hotel Crocus je jedničené zariadenie svojho druhu na Slovensku. Vlastníkmi hotela sú akcionári prevažne zo Slovenska, medzi ktorých patria majitelia úspečných podnikov, lekári, právnici a iné úspešné osobnosti.

Ubytovanie poskytujeme vo viac ako 50 apartmánoch rôznych veľkostí a celková kapacita lôžok je 200. Každý náš hosť má k dispozícii minimálne 2 oddelené miestnosti, vybavenú kuchynku, jedálenský stôl, šatník, trezor, kúpeľňu s vaňou, balkón s výhľadom.

Stravovancie služby poskytujeme v reštaurácii hotela, kde si môžu naši hostia vychutnať poctivú domácu kuchyňu s prvkami modernej gastronómie založenej na lokálnych a sezónnych surovinách.

Dôkazom výborných služieb sú spokojní hostia, rodiny s deťmi, mladé páry, obchodní cestujúci ale aj podniky, združenia a kluby, ktoré sa do nášho hotela pravidelne vracajú.

Kúpele Štrbské pleso sú najvyššie položené klimatické kúpele na Slovensku. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom kúpeľov na Štrbskom Plese je jeho terapeutický účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a chránenosťou pred západnými a severnými veternými prúdmi.

Vysokohorská poloha nad vrstvou prachovej a dymovej atmosféry a rozsiahle porasty ihličnatých lesov zabezpečujú tu neobyčajnú sviežosť a čistotu vzduchu, bez prachu, chemických a iných dráždivých látok a baktérií v ovzduší. Priemerná vlhkosť vzduchu na Štrbskom Plese je 76%. Nižšia relatívna vlhkosť uľahčuje vykašlávanie hlienov z dýchacích ciest.

Každý Váš pobyt, ktorý si budete užívať či už prechádzkami, športom, túrou alebo len tak relaxovaním na terase je pre Vás liečebným pobytom a kúskom pre Vaše zdravie. Stačí tu iba byť.

Aktuálne akcie a pobytové balíky

Vyberte si z znasledovnej ponuky akciových pobytov

Naša ponuka ubytovania

Pri rezervovaní pobytu máte na výber 3 typy apartmánov podľa veľkosti

Hľadali ste ideálny hotel pre rodiny s deťmi v Tatrách?

Už nemusíte, práve ste ho našli...

Neustále vyhľadávame možnosti na inovácie služieb, ktoré prispievajú ku komfortu, pohodlnosti, ale aj praktickosti pobytov pre rodiny s deťmi. Vytvárame pobytové balíky služieb, ktoré prinesú všetkým členom rodiny zážitok a krásne chvíle v nádhernom prostredí Štrbského Plesa.

  • Priestranné apartmány minimálne s 2 izbami

  • Detské postieľky

  • Detské stoličky a príbor na apartmáne

  • Detský nočník a podsedák na WC

  • Záslepky na el. zásuvky

  • Detské animácie a súťaže

  • Detské menu a baby menu v hotelovej reštaurácii

  •  

Aktuálne podujatia a aktivity v okolí

Počas pobytu u nás sa nudiť určite nebudete. Vyberte si z množstva dostupných atrakcií a aktivít.